Menu
Your Cart

Bayan Tişort

Bayan Tişort
Yıldız Lycra Sıfır Kol Bayan T-Shirt - Beyaz Çekmezlik sanfor testi yapılmıştır. Likralı ve esnektir. Terletmez, vücut ısısını dengede tutmaya yardımcı olur. Her mevsim koşullarında kullanıma uygundur. Yıkama talimatlarına uyulduğu takdirde sık yıkamaya uygundur. %92 pamuk %8 Elastan S-X..
18.51₺
Yıldız Lycra Kısa Kol Bayan T-Shirt - Beyaz Çekmezlik sanfor testi yapılmıştır. Likralı ve esnektir. Terletmez, vücut ısısını dengede tutmaya yardımcı olur. Her mevsim koşullarında kullanıma uygundur. Yıkama talimatlarına uyulduğu takdirde sık yıkamaya uygundur. %92 pamuk %8 Elastan S-XL..
18.51₺
Yıldız Lycra Kısa Kol Bayan T-Shirt - Siyah Çekmezlik sanfor testi yapılmıştır. Likralı ve esnektir. Terletmez, vücut ısısını dengede tutmaya yardımcı olur. Her mevsim koşullarında kullanıma uygundur. Yıkama talimatlarına uyulduğu takdirde sık yıkamaya uygundur. %92 pamuk %8 Elastan S-XL aras..
18.51₺
Yıldız Lycra Bayan Sıfır Kol T-Shirt - Siyah Çekmezlik sanfor testi yapılmıştır. Likralı ve esnektir. Terletmez, vücut ısısını dengede tutmaya yardımcı olur. Her mevsim koşullarında kullanıma uygundur. Yıkama talimatlarına uyulduğu takdirde sık yıkamaya uygundur. %92 pamuk %8 Elastan..
18.51₺
Yıldız Lycra Uzun Kol Bayan T-Shirt - Siyah Çekmezlik sanfor testi yapılmıştır. Likralı ve esnektir. Terletmez, vücut ısısını dengede tutmaya yardımcı olur. Her mevsim koşullarında kullanıma uygundur. Yıkama talimatlarına uyulduğu takdirde sık yıkamaya uygundur. %92 pamuk %8 Elastan S-XL bede..
27.77₺
Yıldız Marka olan ürünümüz %100 pamuktan oluşmaktadır. Teniniz ile dost bir üründür. LABİNA GİYİM'İ TERCİH ETTİĞİNİZ TEŞEKKÜR EDERİZ...
22.22₺
Showing 1 to 10 of 10 (1 Pages)