Menu
Sepetiniz

Erkek Atlet

Erkek Atlet
%100 Pamuk Yıkama talimatlarına uyarak uzun süre kullanabilirsiniz. Çekmezlik Sanfor Testi Yapılmıştır. NOT : Seçtiğiniz renkten 6 adet gönderilecektir, paket içeriğinde renk değişikliği isterseniz bize mesaj atabilirsiniz. LABİNA GİYİM'İ TERCİH ETTİĞİNİZ TEŞEKKÜR EDERİZ....
59,00₺
Gümüş Marka Erkek Atlet Modelimiz %100 Pamuklu Yapıya Sahiptir.   Beyaz, Gri ve Siyah Renk Seçenekleriye mağazamızdan güvenle alabilirsiniz.   Hijyen kuralları gereği ''İç Giyim ve Mayo/Bikini'' ürün kategorilerinde ''Değişim ve İade'' kabul edemediğimizi iletmek isteriz.   Saat..
25,00₺
Tutku Erkek Çocuk Atlet - Beyaz Azo test onaylıdır; sağlığa zararlı hiç bir madde içermez. Her mevsim koşullarında kullanıma uygundur. Yıkama talimatlarına uyulduğu takdirde sık yıkamaya uygundur. %100 pamuk 2-6 yaş arası beden seçenekleri mevcuttur.   Hijyen kuralları gereği ..
9,00₺
Yıldız Modal Beyaz Erkek Boxer Çekmezlik sanfor testi yapılmıştır. Likralı ve esnektir. Terletmez, vücut ısısını dengede tutmaya yardımcı olur. Her mevsim koşullarında kullanıma uygundur. Yıkama talimatlarına uyulduğu takdirde sık yıkamaya uygundur. %92 pamuk %8 Elastan S-3XL arası beden..
19,00₺
Yıldız Modal serisi Spor Erkek Atlet - Beyaz Sıfır Kol Atlet, rahat ve şık tasarımları ile erkekler tarafından tercih edilen bir üründür.  Çekmezlik sanfor testi yapılmıştır. Likralı ve esnektir. Gömlek altından atlet kollarının belli olmasından rahatsız olan erkeklerin vazgeçilmez ter..
25,00₺
Yıldız Modal serisi Spor Erkek Atlet - Siyah Sıfır Kol Atlet, rahat ve şık tasarımları ile erkekler tarafından tercih edilen bir üründür.  Çekmezlik sanfor testi yapılmıştır. Likralı ve esnektir. Gömlek altından atlet kollarının belli olmasından rahatsız olan erkeklerin vazge..
25,00₺
Yıldız Modal serisi Kısa Kol V Yaka Erkek T-Shirt - Beyaz Çekmezlik sanfor testi yapılmıştır. Likralı ve esnektir. Terletmez, vücut ısısını dengede tutmaya yardımcı olur. Her mevsim koşullarında kullanıma uygundur. Yıkama talimatlarına uyulduğu takdirde sık yıkamaya uygundur. S-..
29,00₺
Yıldız Extra serisi Erkek Atlet - Beyaz Çekmezlik sanfor testi yapılmıştır. Terletmez, vücut ısısını dengede tutmaya yardımcı olur. Her mevsim koşullarında kullanıma uygundur. Yıkama talimatlarına uyulduğu takdirde sık yıkamaya uygundur. %100 pamuk S-3XL arası beden seçenekleri..
15,00₺
Yıldız Cotton serisi klasik Erkek Atlet - Beyaz %100 Pamuktan üretilmiştir. Terletme yapmaz, vücut ısısını dengede tutmaya yardımcı olur. Yıpranmaya karşı dayanıklıdır. S-XXL arası bedenler mevcuttur.   Hijyen kuralları gereği ''İç Giyim ve Mayo/Bikini'' ürün kategoril..
19,00₺
Yıldız Modal serisi Süper İnce Erkek Atlet - Beyaz Yazlık bir üründür. Terletmez, vücut ısısını dengede tutmaya yardımcı olur. Çekmezlik sanfor testi yapılmıştır. Yıkama talimatlarına uyulduğu takdirde sık yıkama koşullarında dahi esnekliğini kaybetmez %50 pamuk, %5..
25,00₺
Yıldız Modal serisi Süper İnce Erkek Atlet - Siyah Yazlık bir üründür. Terletme yapmaz, vücut ısısını dengede tutmaya yardımcı olur. Çekmezlik sanfor testi yapılmıştır. Yıkama talimatlarına uyulduğu takdirde sık yıkama koşullarına uygundur. %50 pamuk %50 modal S-M-L-XL-XXL b..
25,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)