Menu
Your Cart

ERKEK BOXER

ERKEK BOXER
  İADE VE DEĞİŞİM GARANTİSİ! Mağazamızdaki tüm ürünler deneme ve kullanma yapmadığınız taktirde 365 gün iade ve değişim garantimiz altındadır.  Satın aldığınız bu ürün %100 orijinal ve yüksek teknoloji ile üretilmiş bir üründür.  Tüm çeşitlerimiz, teniniz ile barışık, sağlığınıza..
55.99₺
  Ürün İçeriği : 9 adet Boxer Ürün Kumaşı : %100 Pamuk Marka : TutkuDoğru bakım ve saklama koşulları,sizin için en yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen ürünleri daha uzun süre kullanımını sağlar. Ürünleri ters çevirerek ve kendi renk grubuyla yıkamaya,uzun süre ıslak kalmamasın..
77.99₺
Ürün İçeriği : 9 adet Boxer Ürün Kumaşı : %90 Pamuk - %10 LikraMarka : SeherDoğru bakım ve saklama koşulları,sizin için en yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen ürünleri daha uzun süre kullanımını sağlar. Ürünleri ters çevirerek ve kendi renk grubuyla yıkamaya,uzun süre ıslak kalmamasına..
52.99₺
Tutku Elastan Erkek Boxer   Likralı ve esnektir. Terletmez, vücut ısısını dengede tutmaya yardımcı olur. Her mevsim koşullarında kullanıma uygundur. Yıkama talimatlarına uyulduğu takdirde sık yıkamaya uygundur. %96 pamuk %4 Elastan 3 renk (Beyaz, Siyah, Gri) olarak sunulmuştur. S-M..
11.57₺
Yıldız Exclusive serisi Siyah Erkek Boxer  Çekmezlik sanfor testi yapılmıştır. Likralı ve esnektir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lifttir, vücut ısısını denge tutmaya yardımcı olur.   S-XXL arası bedenler mevcuttur. %..
23.15₺
Showing 1 to 9 of 9 (1 Pages)